Raamatukogupäevad “KOHTUME RAAMATUKOGUS” 20.-30. oktoobrini 2011

Raamatukogu on kohtumispaik kõigile ja kõigega ning keskkond, mis saab ennast tutvustada paljude erinevate võimaluste kaudu. Kohtumised võivad olla nii isikulised kui tegevuslikud. Kohtuda võib oma raamatukoguhoidjaga, lemmikkirjanikuga, keda oled ammu tahtnud silmast-silma näha, hea sõbraga, lemmikraamatuga, lemmikmuinasjutuga, lemmikvideoga, lemmikmuusikaga, andmebaasidega, uute ja vajalike teadmistega, esimest korda e-lugeri ja e-raamatuga, uute tehniliste vahenditega.

Raamatukogudes on kasutaja jaoks avastamata aardeid ja lugemata lugusid, e-lugusid ja uinunud muinasjutte, mis ainult ootavad võluunest äratamist.

Esmakohtumine kõige sellega võib aset leida kooli- või rahvaraamatukogus, õppeasutuse raamatukogus, teadusraamatukogus. Neid kohtumisi vahendab raamatukoguhoidja, kas tead kes Sind raamatukogus teenindab?

Raamatukogu on kohtumispaik kõigile ja kõigega, mis mingilgi kujul mingile andmekandjale jäädvustatud või internetiavarustesse toodetud.

Vaata siit, millised üritused toimuvad Tartumaa raamatukogudes.