Raamatukogusüsteemi URRAM katkestused

Head lugejad!
❗️ 11.-12. septembril ei tööta raamatukogusüsteem Urram. Sel ajal ei ole võimalik kasutada ka lugejaportaali www.lugeja.ee ning kodulooportaali www.kodulugu.ee, samuti ei väljastata lugejaile teateid – meeldetuletusi, reserveeringuteateid jmt.
❗️ Tõrkeid programmi töös võib esineda ka käivitamisjärgsel nädalal 13.-19. septembril, mistõttu palume vabandust võimalike tekkivate ebamugavuste pärast.
Katkestus raamatukogusüsteemi töös on seotud Eesti Rahvusraamatukogus algavate rekonstrueerimistöödega ning sellest tingitud serverite kolimisega.
Katkestus tuleb ulatuslik ning puudutab kõiki riigi raamatukogusid, kes kasutavad infosüsteemi URRAM.
Lisaks ei tööta samal ajal Rahvusraamatukogu digiarhiiv DIGAR, Eesti artiklid DIGAR, otsinguportaal, veebileht ning mitmed teised rahvusraamatukogu digiteenused.
Sel perioodil saab kasutada e-kataloogi ESTER ja Eesti artiklite andmebaasi ISE.