• Kõrveküla raamatukogu Facebookis

raamatukogu@tartuvald.ee
  • Otsing

Lugemisaktsioon “Lugemistund”

Raamatukogude aastal loeb kogu Eesti! 2019. aastal Soomest alguse saanud lugemist propageeriv algatus Lugemistund/ Read Hour on tänavu esmakordselt üle-eestiline. 8. septembril kell 13-14 on KÕIK oodatud lugema – oma kodus, tänaval, koolis, lasteaias, kasvõi puu otsas ning seda koos sõprade, pere või lihtsalt sama piirkonna lugemishuvilistega. Kui sel kellaajal pole mahti lugemistunnis osaleda, siis leia endale sobiv aeg, et tunnike raamatut lugeda ning nii raamatukogude aastat tähistada. Näitamaks, et meid on palju, tee endast lugemas või oma raamatust pilt/video ja postita see ühismeediasse kasutades #lugemistund #readhour #raamatukogudeaasta. Võid ka kirjutada, miks on haarasid lugemiseks just selle raamatu. Nii saame hulgaliselt uusi lugemissoovitusi!

Printed from: https://tmk.tartuvald.ee/?p=2965 .
© Kõrveküla Raamatukogu 2022.