Täiskasvanuhariduse tunnustamise konkurss

Täiskasvanud õppija nädala raames tunnustatakse aasta õppijat, õpitegu, koolitajat ja õppijasõbralikku tööandjat.

Aasta õppijat, õpitegu ja koolitajat tunnustatakse  täiskasvanuhariduse tänuüritusel.

Tunnusta Sinagi tublisid inimesi ning esita kandidaadid  oma maakonna täiskasvanuhariduse koordinaatorile aasta õppija, õpiteo, õppijasõbraliku tööandja või koolitaja tiitlile alates 1. maist kuni 8. juunini 2024.

TUNNUSTAMISE MÄRGIS

Alates 2020. aastast jagame täiskasvanuhariduse tunnustamise konkurssi riikliku ja maakonna tasandi laureaatidele märgiseid. Valitud märk sümboliseerib täiskasvanuhariduse kõige olulisemat tulemust: õppija uusi väljakutseid ja tema ees avanevat maailma. Stiliseeritud rukkilille kujutis, millest suundub välja üks õielehtedest mõjub pidulikult ja Eesti ühiskonda väärtustavalt. Tunnustuse pälvinutel on võimalik märgise abil oma saavutusi esile tõsta ning lisada märgist oma Facebooki pildile, kodulehele või teistele infokandjatele.
Märgise kasutamise reeglid ja kasutusjuhend

Tunnustamine toimub  Euroopa Sotsiaalfondi programmi VÕTI tegevuse  „Elukestva õppe populariseerimine ja kogukondlik edendamine“ raames.